MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14808011
nr 1480 8011
Byrå
gustaviansk stil, intarsiadekor, mässingsbeslag, 2 lådor. Bredd: 86 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 80 cm, nyckel
Kondition: skador, slitage, fläckar, trät har slagit sig
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:23:59
300 kr
400 kr
Den Gustavianska stilen